Mūsų produktai yra orientuoti į esamus rinkos poreikius ir pasižymi keletu privalumų, kurie išskiria juos iš panašių konkurentų prekių.

Žemiau išvardinta eilė mūsų kompanijos siūlomų produktų:

  1. Guoliai. Esame oficialus SKF guolių distributoriai Lietuvoje. Galime pasiūlyti įvairius aukščiausios kokybės SKF produktus, atitinkančius  visus standartų reikalavimus, skirtus lengvajai pramonei, medžio apdirbimo pramonei, maisto pramonei, autotransportui, žemės ūkiui. Tai produktai, kurių ilgaamžiškumas ir mažos aptarnavimo sąnaudos labai sumažina įrenginių aptarnavimo išlaidas. Papildomai tiekiami profesionalūs įrankiai guoliams montuoti ir jų diagnostikai.   
  2. Riebokšliai. Prekiaujame kokybiškais SKF CR, TTO ir DICHTA riebokšliais. Galime užsakyti riebokšlius ir manžetus pagal Jūsų pageidaujamus matmenis.
  3. Galios perdavimo produktai. SKF grandinės, žvaigždutės, movos - tai pasaulinio lygio produktai, kuriu efektyvumas patikrintas praktikoje. 
  4. Diržai. Kokybiški, ypač plataus asortimento, įvairios paskirties pramoniniai SKF, OPTIBELT ir GoodYear diržai. Trapeciniai, variatoriniai, dantyti diržai, pagaminti iš gumos ar poliuretano, taip pat skriemuliai šiems diržams. Visi gaminiai atitinka aukščiausius tarptautinių standartų reikalavimus, garantuojančius ilgaamžiškumą ir patikimumą. Taip pat plokščios pavarų ir transporterių juostos HABASIT, skirtos maisto pramonei, medžio apdirbimo įmonėms įvairiems konvejeriams ir transporteriams.
  5. Tepalai. Siūlome pramoninius SKF ir Shell tepalus. Tai turbūt žinomiausi ir populiariausi, plataus asortimento tepalai ir alyvos, skirti pramonei ir transportui.

Į visus su produktų įsigijimu susijusius klausimus atsakys mūsų pardavimų skyriaus komanda.

 

All Rights by Guolmeta